Durmuş ATEŞ’in Mesajı | Ana Sayfa : Ana Sayfa

Durmuş ATEŞ’in Mesajı

21 Nisan 2020 Yazan  
Kategori Haberler

Kapaklı Köyü Ankara Dernek Başkanı Durmuş Ateş sitemiz aracılığıyla tüm köylülerimize hitaben önemli açıklamalarda bulundu. İçinde bulunduğumuz korona virüs olayının önemini vurgulayan Durmuş Ateş’in sözleri dikkatle dinlenilmeli ve uygulanmalıdır. Sayın Ateşi’in mesajı aşağıdadır.

Kıymetli üyelerimiz ve köylülerimiz, 4 aydır tüm dünyayı etkileyen korona virüsünden korunmak için gereken özeni gösterelim. İçinde bulunduğumuz sıkıntılı günleri zararsız bir şekilde atlatabilmemiz için yetkililerin uyarılarını dikkatle dinleyelim ve tavsiyelerini uygulayalım. Bu dönemde karantina tedbirleri nedeniyle Köyümüzü ziyaret de yasaklanmıştır. Hem kendimizi, hem de Köyümüzü zor durumlara düşürmemek için izin verilinceye kadar Köye gitmemeye, köyde isek dışarıya çıkmamaya dikkat edelim. 1-2 ay sıkıntı çekmemizi dert etmeyelim. Kendimiz ve sevdiklerimizin sağlığı için üzerimize düşen vazifeyi yerine getirelim. Köyümüzden de birkaç aile bu virüs nedeniyle tedavi görmektedir. Bu vesileyle hepsine “geçmiş olsun” dileklerimi iletmek istiyorum.

Evde kaldığımız bu günlerde Köyümüzün sitesini etraflıca incelemenizi, çok zengin olan foto albümlerini tekrar tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Ankara Derneğinde 2019’da yapılan yaren etkinliğimizde çekilmiş fotoğrafları da bulabilirsiniz. Yorumlar yapmanız ve yayınlanmasını istediğiniz resimleri göndermeniz de mümkündür. Köy sitemizi tanıdıklarınıza da tavsiye ediniz.

En kısa zamanda serbestçe Köyümüzü ziyaret edebileceğimiz günlere erişmeyi temenni ederek hepinize sağlıklı günler dilerim.

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Durmuş ATEŞ’in Mesajı"

  1. Kasım Çelik demişki 27 Nisan 20 19:21 

    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz Başkanım. En kısa sürede normal hayata dönmek hepimizin arzusudur.

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.